digital-flat-image-midbody15
Yazılım & UX/UI Tasarım

Yazılım Hizmetleri

Dijital stratejileri uygulamak için teknoloji ve yazılım altyapısı kurmak ve bu teknoloji altyapısını çok iyi bir şekilde kurgulamak gerekmektedir. Bilgi teknolojisi (BT) altyapısı, kurumsal BT ortamlarını çalıştırmak ve yönetmek için gereken bileşenlerdir. BT altyapısı, bir bulut bilişim sistemi içinde veya bir kuruluşun kendi tesisleri içinde dağıtılabilir. Website ve App gibi güncel uygulamalar da teknoloji altyapısı içine dahil olmaktadır. Verimaker size tüm altyapıları kurar. Bir BT altyapısı, tüm BT veya BT destekli işlevlerde rol oynayan tüm bileşenlerden oluşur – ki bu günümüzde neredeyse her şeydir – bir aygıtın operasyonel uygulamaları için gereken tüm bileşik donanım, yazılım, hizmetler ve ağ kaynakları dahil iş odaklı BT ortamı. Şirketinizin, iş büyümesi ve üretkenliği için bile çalışanlarınıza, ortaklarınıza ve müşterilerinize BT çözümlerini ve hizmetlerini yetkin bir şekilde sunması için dahili bir BT altyapısı geliştirmek çok önemlidir.
Yazılım & UX/UI Tasarım

Teknoloji Altyapısı Kurma

Yine de, ağ ve bilgi işlem teknolojilerinin her yerde bulunması ve kurumsal ortamlarda bile çoğu zaman tanınmayan kahraman durumları, birçok kişinin tam olarak neyin gerekli olduğu ve nasıl kurulacağı konusunda kafa karışıklığına yol açmaktadır. Gerekli minimum araçları bulmak bile zor olabilir; dosya paylaşımı ve işbirliği hizmetlerinden iletişimlere, ağ güvenliği ve kararlılığına, yardım masası desteğine ve donanım yönetimi programlarına kadar seçenekler çok geniştir ve kılavuzluk yetersizdir. Sonuç olarak, BT altyapınızın kurulumunun işletmenizin ihtiyaçlarına göre gerçekçi olması gerekir, ancak stratejinize aşağıdaki 5 ipucu ile yaklaşmak, boyutunuz, sektörünüz ve sektörünüz ne olursa olsun uzun vadeli, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir altyapı geliştirmenize yardımcı olabilir. Verimaker size tüm bu stratejileri kurar ve destekler.
digital-flat-image-midbody21
digital-flat-image-midbody16
Yazılım & UX/UI Tasarım

UX/UI Tasarım

UI Tasarımı nedir? UI tasarımındaki "UI", "kullanıcı arayüzü" anlamına gelir. Kullanıcı arayüzü, bir uygulamanın grafik düzenidir. Kullanıcıların tıkladığı düğmelerden, okudukları metinden, görüntülerden, kaydırıcılardan, metin giriş alanlarından ve kullanıcının etkileşimde bulunduğu diğer tüm öğelerden oluşur. Bu, ekran düzenini, geçişleri, arayüz animasyonlarını ve her bir mikro etkileşimi içerir. Her türlü görsel öğe, etkileşim veya animasyonun tümü tasarlanmalıdır. UX Tasarımı nedir? "UX", "kullanıcı deneyimi" anlamına gelir. Bir kullanıcının uygulama deneyimi, onunla nasıl etkileşim kurduğuna göre belirlenir. Deneyim pürüzsüz ve sezgisel mi yoksa hantal ve kafa karıştırıcı mı? Uygulamada gezinmek mantıklı mı yoksa keyfi mi geliyor? Uygulamayla etkileşim kurmak, insanlara başarmak için belirledikleri görevleri verimli bir şekilde yerine getirdikleri hissini veriyor mu yoksa bu bir mücadele gibi geliyor mu? Kullanıcı deneyimi, UI tasarımcılarının oluşturduğu kullanıcı arayüzü öğeleriyle etkileşime girmenin ne kadar kolay veya zor olduğuna göre belirlenir. Online kanallarda satışların artması için UX/UI tasarım konusunda size destek oluyoruz.

Bize Ulaşın

Size Destek Olmak İçin Buradayız

Verimaker Digital Growth olarak size en iyi hizmeti sunmak için hazırız. İşlerinizi bizimle büyütün ve dijital dünyada başarılı olmak için deneyimlerimizden faydalanın.

Bize ulaşın: [email protected]

brandimage
brandimage1
brandimage2
brandimage4
brandimage3
Kurucu Ekibimiz

Kurucu ve Yönetici Growth Manager'larımızla Tanışın

demo-attachment-46-Group-746

Özge E.

UI / UX Designer

demo-attachment-48-Group-747

Soner G.

Growth Marketing Manager

demo-attachment-593-Group-748

Faruk Ç.

Data Scientist