digital-flat-image-midbody47
Yapay Zeka & Teknoloji Altyapısı

Yapay Zeka Nedir?

Yapay Zeka Teknolojosi Nedir? Yapay Zeka teknolojisi aslında insanların yaptıkları işleri kendi kendine öğrenen bilgisayarlara yaptırarak insanların üzerinden iş yükünü almaya ve hatta insanlara yardımcı olacak. Örnek olarak rutin olarak yaptığınız bir işi yapay zeka öğrenerek sizin yerinize bu işi yapacak. Her gün internete girip maillerinizi takip edip rapor çıkarıyorsunuz ya da printerdan bir çıktı alıyorsunuz. Yapay zeka bu süreçleri izleyip, öğrenip sizin yerinize yapacak. Ya da klimanızı her akşam 19.00’da çalıştırıyorsunuz, yapay zeka bu işlemi sizin yerinize yapacak. Yapay Zeka Destekli Veri Analizi ve Performans Pazarlaması Hakkında Yapay zeka teknolojilerinin insan hayatına girmesi ve artık bazı işlerin kolay bir şekilde yapılması şirketlerin de ilgisini çekti. Şirketler satışlarında veya pazarlama faaliyetlerinde verimliliğe odaklandığı için veri analizine çok önem vermeye başladılar. Şirketler ellerinde bulunan bilgileri veya müşteri bilgilerini yapay zeka teknolojisine bağlayarak veri analizi yapmaya başladılar ve bu durum performans pazarlamasına çok önemli destekler sağlamaya başladı.
Yapay Zeka & Teknoloji Altyapısı

Yapay Zeka ve Pazarlama

Yapay Zeka ve Performans Pazarlaması Birlikte Nasıl Kullanılıyor. En basit örneğiyle bir google adwords reklam kampanyası yaptığınızı düşünün ve bu reklam kampanyasına her ay yüzbinlerce lira para harcıyorsunuz. Doğal olarak şirketler harcadığı her kuruşun geri dönüşüne önem veriyorlar. Bu da performans pazarlama kavramını ortaya çıkarıyor ve harcanan paranın geri dönüşü dijital olarak raporlanması önemli hale geliyor. Bir üst aşamadaysa yapay zeka öğrenmesinden faydalanarak veri analizi yapılarak verimlilik artırılıyor ve bu da firmalar için artık çok önemli hale geliyor. Yapay Zeka Destekli Gelecek ve Pazarlamanın Evrimi. Yapay zeka destekli çözümler artık bütün sektörlere girecek ve bu alanlarda başarı ve verimlilik için yapay zeka teknolojileri ön plana çıkacak. Bilginin çoğalması ise yönetilmesini zorlaştıracak ve şirketler yapay zeka destekli veri analizine çok önem vererek bu alanlarda yatırımlar yapmaya başlayacak. Firmaların bu teknolojileri kullanırken danışmanlık alması ve bu alanlarda iyi olan firmalarla çalışması büyük önem taşıyor.

digital-flat-image-midbody46
digital-flat-image-midbody45
Yapay Zeka & Teknoloji Altyapısı

Yapay Zeka Teknoloji Altyapısı

Yapay zeka destekli çözümler artık bütün sektörlere girecek ve bu alanlarda başarı ve verimlilik için yapay zeka teknolojileri ön plana çıkacak. Bilginin çoğalması ise yönetilmesini zorlaştıracak ve şirketler yapay zeka destekli veri analizine çok önem vererek bu alanlarda yatırımlar yapmaya başlayacak. Firmaların bu teknolojileri kullanırken danışmanlık alması ve bu alanlarda iyi olan firmalarla çalışması büyük önem taşıyor. Verimaker Dijital Teknoloji Ajansı olarak size bu konularda danışmanlık desteği veriyoruz. VERIMAKER Yapay Zeka Destekli Veri Analizi teknolojimizle veri analizlerinizi yaparak Google Adwords kampanyalarınızı ve analytics raporlamalarınızı yapıyoruz.

Bize Ulaşın

Size Destek Olmak İçin Buradayız

Verimaker Digital Growth olarak size en iyi hizmeti sunmak için hazırız. İşlerinizi bizimle büyütün ve dijital dünyada başarılı olmak için deneyimlerimizden faydalanın.

Bize ulaşın: [email protected]

brandimage
brandimage1
brandimage2
brandimage4
brandimage3
Kurucu Ekibimiz

Kurucu ve Yönetici Growth Manager'larımızla Tanışın

demo-attachment-46-Group-746

Özge E.

UI / UX Designer

demo-attachment-48-Group-747

Soner G.

Growth Marketing Manager

demo-attachment-593-Group-748

Faruk Ç.

Data Scientist