Web & Mobil App

Web & Mobil App

Ekibimiz, perakendeden sağlık hizmetlerine ve enerjiye kadar geniş bir endüstri yelpazesini kapsayan özel web / mobil uygulama geliştirme konusunda on yıllık bir deneyime sahiptir. İş ekosisteminize dalabilecek proaktif bir ekip istiyorsunuz. Pazarı kim keşfedebilir ve ihtiyaçlarınızı, gereksinimlerinizi ve yeteneklerinizi anlayabilir. Kim gerçekten özel bir strateji oluşturabilir ve şirketiniz için mobil teknolojinin tüm potansiyelini ortaya çıkarabilir. Özel mobil uygulama geliştirmenin konusu budur. İşletmenizi tanıyor ve uygulama geliştirme hizmetlerimizi hedef ve beklentilerinize göre şekillendiriyoruz. Tam döngü mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Bu, uzman iş analizini, mobil uygulamanızın fikirden lansmanına kadar tasarlanmasını ve geliştirilmesini, yeni ürünün altyapınıza entegre edilmesini ve talep üzerine daha fazla optimizasyon ve ölçek büyütmeyi içerir. Birinci sınıf teknolojileri ve kanıtlanmış yaklaşımları kullanarak farklı platformlarda web / mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Akıllı telefon uygulama geliştirme hizmetlerimiz ve web hizmetleri için bize ulaşın.
digital-flat-image-midbody60
digital-flat-image-midbody67
Web & Mobil App

Mobil App Geliştirme

Mobil uygulama geliştirme nedir? Mobil uygulama geliştirme, akıllı telefonlar ve diğer elde tutulan cihazlar gibi küçük, kablosuz bilgi işlem cihazları için yazılım yazılmasına dahil olan süreçler ve prosedürler bütünüdür. Web uygulaması geliştirme gibi, mobil uygulama geliştirmenin de kökleri daha geleneksel yazılım geliştirmeye dayanır. Bununla birlikte, kritik bir fark, mobil uygulamaların genellikle belirli bir mobil cihazın benzersiz özelliklerinden yararlanmak için özel olarak yazılmasıdır. Örneğin, iPhone'un ivme ölçerinden yararlanmak için bir oyun uygulaması yazılabilir veya bir akıllı saatin sıcaklık sensöründen yararlanmak için bir mobil sağlık uygulaması yazılabilir. Bugün, en öne çıkan iki mobil platform Apple'ın iOS'u ve Google'ın Android'i. Apple'ın telefonları ve tabletleri, tam bir web tarayıcısı ve Apple App Store gibi temel uygulamalarla önceden yüklenmiş olarak gelir. Android cihazlar da benzer uygulamalarla önceden yüklenmiş olarak gelir ve Google Play Store'u kullanarak daha fazlasını yükleyebilirsiniz.
Web & Mobil App

SEO / Arama Motoru Optimizasyonu

Web geliştirme, web sitelerinin oluşturulması ve bakımıdır; sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ile bir web sitesinin harika görünmesini, hızlı çalışmasını ve iyi performans göstermesini sağlamak için perde arkasında yapılan çalışmadır. Web geliştiricileri veya "geliştiriciler", bunu çeşitli kodlama dilleri kullanarak yapar. Kullandıkları diller, önceden oluşturdukları görev türlerine ve üzerinde çalıştıkları platformlara bağlıdır. Web geliştirme, web sitelerinin tasarımları ve bakımı; sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ile bir web harika görünmesini, hızlı performans ve iyi performans göstermesini sağlamak için perde arkasında çalışmadır. Web geliştiricileri veya "geliştiriciler", çeşitli kodlama dilleri kullanarak. Kullandıkları diller, önceden oluşturdukları görev türlerine ve üzerinde çalıştıkları platformlara bağlıdır. Web geliştirme dünya çapında yüksek talep görüyor ve ayrıca ücret alıyor - bu da geliştirmeyi harika bir kariyer geliştiriyor. Kalifiye olmak için geleneksel bir üniversite derecesine ihtiyacınız varından, en kolay erişilebilir yüksek ücretli alanlardan birinden. Web geliştirme alanı ön uç (bakan taraf) ve arka uç (sunucu tarafı) olarak ayrılır. Ayrıntıları için bize ulaşın.
digital-flat-image-midbody61

Bize Ulaşın

Size Destek Olmak İçin Buradayız

Verimaker Digital Growth olarak size en iyi hizmeti sunmak için hazırız. İşlerinizi bizimle büyütün ve dijital dünyada başarılı olmak için deneyimlerimizden faydalanın.

Bize ulaşın: [email protected]

brandimage
brandimage1
brandimage2
brandimage4
brandimage3
Kurucu Ekibimiz

Kurucu ve Yönetici Growth Manager'larımızla Tanışın

demo-attachment-46-Group-746

Özge E.

UI / UX Designer

demo-attachment-48-Group-747

Soner G.

Growth Marketing Manager

demo-attachment-593-Group-748

Faruk Ç.

Data Scientist