Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya izleyicilerini analiz etme ve onlara özel bir strateji geliştirme, sosyal medya profilleri için içerik oluşturma ve dağıtma, çevrimiçi konuşmaları izleme, etkileyicilerle işbirliği yapma, topluluk hizmeti sağlama ve sosyal medyayı izleme, ölçme ve raporlama sürecidir. medya performansı ve ROI. Bir zamanlar işletmeler tarafından marjinalize edilen tüm bu görevler, şimdi şirketlerin pazarlama stratejilerinin ilgi odağı haline geldi. Neden? Çünkü sosyal medya, sosyal kanallarınızı organize ve verimli bir şekilde yönetmeniz şartıyla harika para kazanma fırsatları sağlar.
digital-flat-image-midbody52
digital-flat-image-midbody51
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal medya pazarlaması, markanızı oluşturmak, satışları artırmak ve web sitesi trafiğini artırmak için hedef kitlenizle bağlantı kurmak için sosyal medya platformlarının kullanılmasıdır. Bu, sosyal medya profillerinizde harika içerik yayınlamayı, takipçilerinizi dinlemeyi ve onlarla etkileşim kurmayı, sonuçlarınızı analiz etmeyi ve sosyal medya reklamları yayınlamayı içerir. Ana sosyal medya platformları (şu anda) Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest, YouTube ve Snapchat'tir. Ayrıca, işletmelerin yukarıda listelenen sosyal medya platformlarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olan bir dizi sosyal medya yönetim aracı da vardır. Örneğin, Verimaker Digital Growth, sosyal medya pazarlamanızla başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir sosyal medya yönetim araçları platformudur. İster bir marka oluşturmak ister işinizi büyütmek isteyin, başarılı olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması ilk olarak yayıncılık ile başladı. İşletmeler, web sitelerine trafik ve umarız satış oluşturmak için içeriklerini sosyal medyada paylaşıyorlardı. Ancak sosyal medya, yalnızca içerik yayınlamak için bir yer olmanın çok ötesinde olgunlaştı. Günümüzde işletmeler sosyal medyayı sayısız farklı şekilde kullanıyor. Örneğin, insanların markası hakkında ne söyledikleriyle ilgilenen bir işletme, sosyal medya konuşmalarını izler ve ilgili sözlere (sosyal medya dinleme ve katılım) yanıt verir. Sosyal medyada nasıl performans gösterdiğini anlamak isteyen bir işletme, sosyal medyadaki erişimini, katılımını ve satışlarını bir analiz aracı (sosyal medya analizi) ile analiz eder. Belirli bir kitleye geniş ölçekte ulaşmak isteyen bir işletme, yüksek hedefli sosyal medya reklamları (sosyal medya reklamcılığı) yayınlayacaktır. Bir bütün olarak, bunlar genellikle sosyal medya yönetimi olarak da bilinir.
digital-flat-image-midbody49

Bize Ulaşın

Size Destek Olmak İçin Buradayız

Verimaker Digital Growth olarak size en iyi hizmeti sunmak için hazırız. İşlerinizi bizimle büyütün ve dijital dünyada başarılı olmak için deneyimlerimizden faydalanın.

Bize ulaşın: [email protected]

brandimage
brandimage1
brandimage2
brandimage4
brandimage3
Kurucu Ekibimiz

Kurucu ve Yönetici Growth Manager'larımızla Tanışın

demo-attachment-46-Group-746

Özge E.

UI / UX Designer

demo-attachment-48-Group-747

Soner G.

Growth Marketing Manager

demo-attachment-593-Group-748

Faruk Ç.

Data Scientist