demo-attachment-1601-background-1
demo-attachment-1598-man-sitting
demo-attachment-1599-laptop
demo-attachment-1600-Plant-1
Digital Growth Marketing

Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama İle İşinizi Büyütün, Öne Geçin..

Büyüme odaklı dijital pazarlama hizmeti alarak, verilerinizi analiz edin ve bütçenizi doğru dijital kanallara yatırın. Günümüzde Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama öne çıkmaktadır; bunun nedeni, büyüme odaklı pazarlama ile doğru dijital hizmetlere yatırım yaparak, şirketinizi rekabette öne çıkarabilirsiniz ve rakiplerinizi geçebilirsiniz. Bu şekilde, zamanınızı ve bütçenizi boşa harcamamış olursunuz.. 

demo-attachment-174-Group-45
Digital Growth Marketing

Growth Marketing Nedir?

Growth Marketing; bir diğer adıyla, “Büyüme Pazarlaması”, bir hedef kampanyanın ve dijital süreçlerin sonuçlarını optimize etmek ve iyileştirmek için deneyler tasarlama ve yürütme sürecidir. Arttırmak istediğiniz belirli bir metriğiniz varsa, büyüme pazarlaması bunu başarmak için kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Tüm bu süreçlerden Growth Marketing ekipleri sorumludur. Test edilecek ve iyileştirilecek alanların belirlenmesi Tanımlanan süreçleri optimize etmek için deneyler geliştirmek ve tasarlamak Varsayılmış iyileştirmeleri test etmek için deneyler yapmak Sonuçları analiz etmek ve gerektiğinde daha fazla deney yapmak, büyüme pazarlamacıları, bu deneyleri tasarlamak ve gerçekleştirmek için bilimsel yöntemi kullanır.

demo-attachment-174-Group-45
digital-flat-image-midbody22
digital-flat-image-midbody27
Digital Growth Marketing

Growth Marketing Önemi

Bir organizasyon içinde, büyüme pazarlaması, yaratıcı yönlerden ziyade pazarlamanın veri tarafına odaklanan analitik düşünen bir işlevdir. Deneyler büyüme ve ölçeklenebilirlik süreçlerini iyileştirmeyi amaçlasa da, büyüyen pazarlamacıların başarısızlık konusunda rahat olmaları ve bunun için plan yapmaları gerekir. Bir deneme oluşturursanız ve istediğiniz veya beklediğiniz sonuçları vermezse, bir sonraki seçeneği ayarlamanız gerekir. Büyüme odaklı pazarlamacıları, bir deneyi tüm açılardan ele almaya hazır çözümlere sahip olmalıdır, böylece biri başarısız olursa, bir sonraki adım hazırdır.

demo-attachment-174-Group-45

Bize Ulaşın

Size Destek Olmak İçin Buradayız

Verimaker Digital Growth olarak size en iyi hizmeti sunmak için hazırız. İşlerinizi bizimle büyütün ve dijital dünyada başarılı olmak için deneyimlerimizden faydalanın.

Bize ulaşın: [email protected]

brandimage
brandimage1
brandimage2
brandimage4
brandimage3
Kurucu Ekibimiz

Kurucu ve Yönetici Growth Manager'larımızla Tanışın

demo-attachment-46-Group-746

Özge E.

UI / UX Designer

demo-attachment-48-Group-747

Soner G.

Growth Marketing Manager

demo-attachment-593-Group-748

Faruk Ç.

Data Scientist