digital-flat-image-midbody34
E-Ticaret Stratejileri

E-Ticaret Stratejileri

Sıfırdan e-ticaret sistemleri kurma ve e-ticaret satışlarınızı artırmak için dijital ve e-ticaret stratejilerinizi kuruyoruz. E-ticaretin müşteriler için birçok faydasına rağmen, çoğu kişi hala alışveriş yapmayı tercih ediyor. Yapılan bir araştırma, çoğu ürün kategorisi için fiziksel mağazalarda alışveriş yapma tercihinin hala açık olduğunu ortaya çıkardı. Bir e-ticaret markası olabilirsiniz, ancak müşterilerinize çevrimdışı olarak da harika deneyimler sunabilirsiniz. E-Ticarette başarılı olmak için bize ulaşın. Pazarda sürdürülebilir başarı, şirkete özel olarak hazırlanmış profesyonel bir e-ticaret stratejisi gerektirir; bunun için e-ticaretin çeşitli sütunlarının temel unsurları, kendi şirketinizin ve rekabet ortamının gereksinimleri göz önünde bulundurularak sistematik olarak geliştirilmeli ve değerlendirilmelidir. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, bu yaklaşımın teşebbüsün başarısı veya başarısızlığı üzerinde çok önemli bir etkiye sahip olduğunu göstermektedir. Hızlandırılmış sistematik analizler ve verimli bir yaklaşım, uzun vadede, düşünülen ve “hızlı ve kirli” uygulanan eylemlerden daha önemli ve daha başarılıdır. Bireysel analizlerin ve kararların sonuçları daha sonra, proje süresince daha ayrıntılı hale gelen ve işiniz için analiz sonuçlarının tüm maliyetlerini ve faydalarını kapsamlı bir şekilde tartan bir iş planına aktarılır. Sizi desteklemek ve sonuçlara güvenmek için önemli deneyimimizi ve uzmanlığımızı kullanalım:
E-Ticaret Stratejileri

E-Ticaret Satışlarınızı Artırın

İşletmenizin gelişme potansiyelini belirleyeceğiz. Müşterileriniz için ideal e-ticaret çözümü için senaryolar geliştireceğiz. İç ve dış süreçlerinizi yeni e-ticaret stratejinize göre ayarlamanıza destek olacağız. Uzmanlığımız sayesinde stratejiniz her zaman en üst düzeydedir. Sizinle yakın bir şekilde çalışacağız ve projenin ilerleyişinde her zaman bir etkiniz olacak. Bireysel stratejinizin geliştirilmesinde size destek vermekten mutluluk duyarız. Tüm sorularınızı [email protected] adresinden bize gönderin!
digital-flat-image-midbody40
digital-flat-image-midbody35
E-Ticaret Stratejileri

E-Ticaret Satışlarınızı Hangi Kanallardan Yapmalısınız

E-Ticaret ve online kanallarda satış yapmak günümüzde oldukça popüler ve özellikle Covid-19 pandemisinden sonra, online kanallarda satış yapmak oldukça önemli hale geldi. Şirketler, online kanalların gücünden faydalanmak için, e-ticaret ve sosyal medya kanallarından satışa başladılar ve e-ticaret sitesi, Amazon.com, Hepsiburada.com gibi pazaryerleri üzerinden satış ve Facebook, Instagram gibi sosyal medya kanallarından satış yapmaya başladılar. Günümüzde online kanallardan satış yapmak isteyen çok sayıda firma var ve bu alanlarda rekabet oldukça fazla. Bundan dolayı, E-Ticaret ve Online Satışlarda Başarılı Olmanın Yollarını 10 madde şeklinde sizinle paylaşıyoruz.

Bize Ulaşın

Size Destek Olmak İçin Buradayız

Verimaker Digital Growth olarak size en iyi hizmeti sunmak için hazırız. İşlerinizi bizimle büyütün ve dijital dünyada başarılı olmak için deneyimlerimizden faydalanın.

Bize ulaşın: [email protected]

brandimage
brandimage1
brandimage2
brandimage4
brandimage3
Kurucu Ekibimiz

Kurucu ve Yönetici Growth Manager'larımızla Tanışın

demo-attachment-46-Group-746

Özge E.

UI / UX Designer

demo-attachment-48-Group-747

Soner G.

Growth Marketing Manager

demo-attachment-593-Group-748

Faruk Ç.

Data Scientist