digital-flat-image-midbody32
Dijital Pazarlama Stratejileri

Dijital Pazarlama Stratejileri

Verimaker dijital stratejiler kurma konusunda size destek olur ve tüm dijital stratejilerinizi oluşturarak sizi rekabette öne çıkarır. Dijital strateji, yeni farklılaştırıcı iş yetenekleri oluşturmak için dijital teknolojilerin iş modellerine uygulanmasıdır. Gelecekte, tüm iş stratejisi dijital strateji olacaktır. Dijital strateji, ister yeni ürünler yaratmak ister mevcut süreçleri yeniden tasarlamak olsun, iş performansını iyileştirmek için teknolojiyi kullanmaya odaklanır. Dijital stratejileriniz için bize ulaşın. Bazen dijital medya stratejisi olarak adlandırılan dijital strateji, veri varlıklarının ve teknoloji odaklı girişimlerin ticari faydalarını en üst düzeye çıkarmak için bir plandır. Başarılı bir dijital strateji, yönetici liderliği, pazarlama ve bilgi teknolojisi (BT) üyelerinden oluşan çapraz işlevli bir ekip gerektirir. Tutarlı bir dijital müşteri deneyimi sunmak için bilgi teknolojisi liderleri ile diğer müşteriyle yüz yüze görüşen departmanlar arasındaki siloyu ortadan kaldırmayı içerir.
Dijital Pazarlama Stratejileri

Dijital Stratejinin Geleceği

Geleneksel bilgi teknolojisi stratejileri, uzun vadeli yol haritalarına ve yıllarca geleceğe uzanan bütçe tahminlerine odaklanma eğilimindeyken, dijital stratejiler, eyleme geçirilebilir öğelere ve ölçülebilir işlere bağlı kısa vadeli, aydan aya yol haritalarına dayanma eğilimindedir. hedefler. Başarılı olmak için strateji, şirketin değer zincirinin bozulmaya açık olduğu ve dijital yeniden başlatma ile daha güçlü ve ekonomik olarak daha uygulanabilir hale getirilebileceği yerlere odaklanmalıdır. Dijital bir strateji oluşturmanın zorluklarından biri, hangi hizmetlerin kurum içinde yapılması gerektiğini, hangi hizmetlerin üçüncü taraf bir sağlayıcıya yaptırılması gerektiğini ve etkili olabilmek için hangi hizmetlerin özelleştirme gerektirdiğini belirlemektir. Tüm bu süreçlerde size destek oluyoruz. Verimaker dijital stratejiler kurma konusunda size destek olur ve tüm dijital stratejilerinizi oluşturarak sizi rekabette öne çıkarır. Dijital strateji, yeni farklılaştırıcı iş yetenekleri oluşturmak için dijital teknolojilerin iş modellerine uygulanmasıdır. Gelecekte, tüm iş stratejisi dijital strateji olacaktır. Dijital strateji, ister yeni ürünler yaratmak ister mevcut süreçleri yeniden tasarlamak olsun, iş performansını iyileştirmek için teknolojiyi kullanmaya odaklanır. Dijital stratejileriniz için bize ulaşın.
digital-flat-image-midbody24
digital-flat-image-midbody26
Dijital Pazarlama Stratejileri

Dijital Medya Stratejileri

Bazen dijital medya stratejisi olarak adlandırılan dijital strateji, veri varlıklarının ve teknoloji odaklı girişimlerin ticari faydalarını en üst düzeye çıkarmak için bir plandır. Başarılı bir dijital strateji, yönetici liderliği, pazarlama ve bilgi teknolojisi (BT) üyelerinden oluşan çapraz işlevli bir ekip gerektirir. Tutarlı bir dijital müşteri deneyimi sunmak için bilgi teknolojisi liderleri ile diğer müşteriyle yüz yüze görüşen departmanlar arasındaki siloyu ortadan kaldırmayı içerir. Geleneksel bilgi teknolojisi stratejileri, uzun vadeli yol haritalarına ve yıllarca geleceğe uzanan bütçe tahminlerine odaklanma eğilimindeyken, dijital stratejiler, eyleme geçirilebilir öğelere ve ölçülebilir işlere bağlı kısa vadeli, aydan aya yol haritalarına dayanma eğilimindedir. hedefler. Başarılı olmak için strateji, şirketin değer zincirinin bozulmaya açık olduğu ve dijital yeniden başlatma ile daha güçlü ve ekonomik olarak daha uygulanabilir hale getirilebileceği yerlere odaklanmalıdır. Dijital bir strateji oluşturmanın zorluklarından biri, hangi hizmetlerin kurum içinde yapılması gerektiğini, hangi hizmetlerin üçüncü taraf bir sağlayıcıya yaptırılması gerektiğini ve etkili olabilmek için hangi hizmetlerin özelleştirme gerektirdiğini belirlemektir. Tüm bu süreçlerde size destek oluyoruz.

Bize Ulaşın

Size Destek Olmak İçin Buradayız

Verimaker Digital Growth olarak size en iyi hizmeti sunmak için hazırız. İşlerinizi bizimle büyütün ve dijital dünyada başarılı olmak için deneyimlerimizden faydalanın.

Bize ulaşın: [email protected]

brandimage
brandimage1
brandimage2
brandimage4
brandimage3
Kurucu Ekibimiz

Kurucu ve Yönetici Growth Manager'larımızla Tanışın

demo-attachment-46-Group-746

Özge E.

UI / UX Designer

demo-attachment-48-Group-747

Soner G.

Growth Marketing Manager

demo-attachment-593-Group-748

Faruk Ç.

Data Scientist