Samsung Terrace Outdoor 4K TV dış alanda kullanılmak için üretildi

Samsung, oturma odalarında TV pazar payı söz konusu olduğunda baskın bir güç ve şimdi şirket bu başarıyı dış mekanlara yaymak istiyor. Bugün Samsung, Serif, Frame ve Sero’nun yer aldığı “yaşam tarzı” ailesinin en yeni televizyonu Terrace’i duyurdu. Teras dış alanlarda ve her türlü hava koşulunda izlemek için tasarlanmış bir outdoor TV: IP55 suya ve toza dayanıklıdır ve ekran güneşin dışında bile her şeyi görmenize yardımcı olmak için 2000 nit parlaklığa kadar yükselebilir. Bu özellikleriyle, kafeler ve dış alanda yayın yapan tüm işletmeler için oldukça başarılı bir model olarak değerlendirebiliriz.

Özel açık hava TV’lerine aşina değilseniz, Teras fiyatları size çok pahalıya patlayabilir. 55 inçlik model 3.455 dolar, 65 inç 4.999 dolar ve 75 inç ekran 6.499 dolar. Bu, şirketin normal QLED 4K TV’leri ve hatta bazı 8K modelleri için ödeyeceğiniz tutarda önemli bir artış. Ancak SunBriteTV gibi şirketlerin TV’lerinin dışında her zaman bir ton daha pahalı; 3.499 dolar için 65 inçlik bir model ve 10.000 dolarlık bir doların 75 inçlik bir seti var. Bu şeyler doğal olarak pahalı, ve bu tip cihazların pahalı olmasının nedeni hava koşullarına dayanıklılık ve bunlara giren diğer teknoloji yükseltmelerinden geliyor.

Samsung, dış unsurlara karşı tüm dayanıklılığı için Teras’ın oldukça zarif, çerçevesiz çerçeveler ve 59 milimetre derinlikle tasarladı. Ayrıca dahili bir HDBaseT alıcısı var ve Samsung, Terrace’ın devam edebilmesi için “yalnızca bir AC prizi ve montajı gerektiriyor” diyor. (HDBaseT, uzun mesafelerde 4K video, ses ve gücünüzü aynı kablo üzerinden iletebilir, bu nedenle dış mekan setleri için go-to teknolojisi bulunur.)

Panelin kendisi için, Teras Samsung’un standart üst seviye QLED TV’leriyle karşılaştırılabilir. Tam dizi yerel karartma, genişletilmiş kuantum nokta rengi, yansıma önleyici bir kaplamaya sahiptir ve ayrıca şirketin imza ortam modu hilelerini içerir, böylece TV aktif olarak kullanmadığınızda resim, fotoğraf veya diğer içerikleri gösterebilir. Teras bugün ABD ve Kanada’da satışa başlıyor ve bu yılın ilerleyen saatlerinde Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda ve diğer bölgelere gelecek. Tüketici modeline ek olarak Samsung, daha sonra 2020’de gelecek olan “profesyonel” bir versiyon planladığını söylüyor.

Samsung’un görüntülerinde TV’nin altındaki ses çubuğunu fark ettiniz mi? Terrace TV ile birlikte gitmek için Samsung, Terrace Soundbar’ı tanıtıyor. IP55 olarak da derecelendirilmiştir, bozulma önleyici teknolojiye sahiptir ve şirket “gerçekten sürükleyici bir açık hava ev sineması deneyimi için güçlü ve net sesler paketler” diyor. Tamamlamak için, Samsung’un Terrace için pazarlama görüntülerinde bulunan abartılı evlere ve sınırsız servete birkaç göz atalım. Karantina bu insanlar için o kadar kötü görünmese de, Teras için bir yerlerde varoşlarda bir evin dışında olması daha muhtemel bir yer.

Dış alanda LED TV ihtiyacı aslında çok önemli bir ihtiyaçtı ve Samsung bu ihtiyacı görerek Terrace’ı üretti. Daha önce parça parça kurulan ve eski yapıda olan Led panelleri çok kaliteli görüntü imkanı sunmuyordu ve sıkıntı yaratıyordu. Kafeler ve dış alanda yayın yapmak isteyen işletmeler için Samsung Terrace oldukça faydalı ve başarılı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

VERIMAKER DIGITAL MOMENT
Verimaker Dijital & Teknoloji Blog, Girişim, İnternet, Pazarlama, Dijital Pazarlama, Teknoloji Haberleri, Dijital Pazarlama Ajansı, Sosyal Medya, Dijital Rapor, Yatırım, İş Dünyası, Yaşam, Video İnceleme

Sizin İçin Seçtiğimiz Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Benzer Yazılar

Advertisment

Güncel Yazılar

Harley – Davidson elektrikli bisiklet işine giriyor

Harley - Davidson motor dünyasın efsane markası ve yıllardır özgürlüğü ifade eden çizgisini hiç bozmuyor. Harley - Davidson'un yaptığı motorlar, dünyanın en...

Sony PlayStation 5 Ön Satışa Çıktı: Özellikler ve Tüm Detaylar

Sony PlayStation 5 geçtiğimiz yıl ilk olarak Sony tarafından duyurulmuştu ve şirket 2020 ya da 2021 yılında yeni oyun konsolunu satışa çıkaracağını...

Lambda School $74 milyon dolar yatırım alarak iş bulduğun zaman öde online eğitim modeline geçti

Lambda School $74 milyon dolar yatırım alarak iş bulduğun zaman öde online eğitim modeline geçti. Korona pandemisi ortaya çıkınca insanlar evde kalmayı...

En güncel yazıları ilk siz okumak istemez misiniz?

Sizi, en güncel yazılar hakkında bilgilendirmekten keyif alacağız. E-Mail adresinizi paylaşarak, yazılar yayınlandığında, ilk siz haber alacaksınız!

Close Bitnami banner
Bitnami