Verimaker İnovatif Dijital Çözümler Konularında Hizmet Veriyor

Verimaker, İnovatif Dijital Çözümler konusunda, müşterilerine ve iş ortaklarına hizmet veren bir ileri teknoloji şirketidir.

Verimaker’ın kuruluş amacı, hızlı ilerleyen dijital dünya’da; müşterilerine ve iş ortaklarına en güncel teknolojiyi aktarmak ve onları rekabette öne çıkarmaktır. Günümüzde teknoloji, sadece donanım ve yazılımdan ibaret değildir. Teknoloji tüm sektörleri ve iş kollarını etkilemiştir ve birçok şirket, fabrika ve hizmet sektörü teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmaktadır. Teknolojik gelişmeler, şirketlerin iş yapış biçimini ve kurumsal kültürünün de bir parçası olmuştur. Yönetimden, tedarik zinciri ve operasyona kadar tüm süreçlere adapte olan teknolojik gelişmeler, günümüzde oldukça önemli hale gelmiştir. Biz Verimaker olarak; inovatif dijital çözümleri ve inovatif pazarlama çözümlerini uygulayarak, size tüm bu süreçlerinizde destek oluyoruz.

Verimaker olarak, size inovatif dijital çözümler ve inovatif pazarlama çözümleri sunuyoruz. Bu başlıkları biraz açmak gerekirse; şirketinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm dijital çözümleri, birlikte hareket ettiğimiz iş ortaklarımızla size sunuyoruz. Bunun yanında, dijital alt yapılarınızı ve yazılım alt yapılarınızı planlıyoruz ve sizinle birlikte tüm süreçleri geliştiriyoruz. Ayrıca, size inovatif pazarlama çözümleri sunarak, bu dijital alt yapıları daha efektif kullanmanız için strateji belirliyoruz.
…Size, dijital dünyanın kapılarını açmak için kusursuz bir Blog deneyimi yaşatıyoruz! Biz Verimaker olarak size inovatif dijital çözümler sunuyoruz!

Dijital çözümler içerisinde bir sürü alt başlığı barındıran bir süreçtir. Verimaker olarak, biz bu süreçleri üçe ayırıyoruz. Bu süreçler sırasıyla; dijital pazarlama veya dijital strateji süreci, veri odaklı yapay zeka süreci ve donanım-yazılım süreçleridir. Bir şirkete, dijital çözümler sunarken; yukarıda bahsedilen tüm süreçleri dikkate alarak hareket ederiz. Şirketin ihtiyaçlarını belirlemek için öncelikle bir durum analizi yaparız ve bu durum analizini, hizmet verdiğimiz şirkete bir rapor şeklinde sunarız.
Bu rapor sonucunda ortaya ihtiyaçlar çıkar ve ihtiyaçlara göre planlama sürecine geçeriz. Planlama sürecinde, bütçe sunma ve söz konusu hizmetin maliyetini müşterimize sunarız. Verimaker olarak, proje için gerekli yazılım ve donanım alt yapılarını belirleme gibi; 360 derece inovatif dijital çözümler sunuyoruz.
Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz: [email protected]

VERIMAKER DIGITAL MOMENT
Verimaker Dijital & Teknoloji Blog, Girişim, İnternet, Pazarlama, Dijital Pazarlama, Teknoloji Haberleri, Dijital Pazarlama Ajansı, Sosyal Medya, Dijital Rapor, Yatırım, İş Dünyası, Yaşam, Video İnceleme

Sizin İçin Seçtiğimiz Yazılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Benzer Yazılar

Advertisment

Güncel Yazılar

Harley – Davidson elektrikli bisiklet işine giriyor

Harley - Davidson motor dünyasın efsane markası ve yıllardır özgürlüğü ifade eden çizgisini hiç bozmuyor. Harley - Davidson'un yaptığı motorlar, dünyanın en...

Sony PlayStation 5 Ön Satışa Çıktı: Özellikler ve Tüm Detaylar

Sony PlayStation 5 geçtiğimiz yıl ilk olarak Sony tarafından duyurulmuştu ve şirket 2020 ya da 2021 yılında yeni oyun konsolunu satışa çıkaracağını...

Lambda School $74 milyon dolar yatırım alarak iş bulduğun zaman öde online eğitim modeline geçti

Lambda School $74 milyon dolar yatırım alarak iş bulduğun zaman öde online eğitim modeline geçti. Korona pandemisi ortaya çıkınca insanlar evde kalmayı...

En güncel yazıları ilk siz okumak istemez misiniz?

Sizi, en güncel yazılar hakkında bilgilendirmekten keyif alacağız. E-Mail adresinizi paylaşarak, yazılar yayınlandığında, ilk siz haber alacaksınız!

Close Bitnami banner
Bitnami